Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Pływaniu

2024-03-11 08:15
Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Pływaniu

5 marca na pływalni Brzeskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Brzesku obyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym.

Starostwo Powiatowe w Brzesku bardzo dziękuje za organizację zawodów Markowi Bochenkowi, Marcinowi Gromadzkiemu, Jakubowi Wolnikowi, Mai Nowak, Monice Dudek, Konradowi Kołodziejowi, Urszuli Kural, Rafałowi Madej oraz Dyrekcji i pracownikom Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzesku.

Wyniki
2014- 2016
25 metrów dziewczęta- dowolnym
1. Julia Szczepanek
2. Hanna Bakalarz

2014 - 2016
chłopcy 25 m - dowolny
1. Franciszek Wąsik
2. Maciej Michałczyk
3. Leon Wąs

2011 - 2013
dziewczęta 50 m dowolnym
1. Aniela Rudnik
2. Marcelina Dyba
3. Zofia Żurawska

2011 - 2013
chłopcy 50 m dowolnym
1. Ignacy Kusiak
2. Karol Kornaś
3. Patryk Kraj

Sztafeta 6x25 metrów stylem dowolnym 2011 i młodsi dziewczęta
1. ZSP w Brzesku
2. PSP nr 1 w Brzesku
3. PSP nr 1 w Jadownikach

Sztafeta 6x25 metrów stylem dowolnym 2011 i młodsi chłopcy
1. ZSP w Brzesku
2. PSP nr 1 w Jadownikach

Styl klasyczny
Rocznik 2014 - 2016 25 metrów dziewczęta
1. Victoria Gajda

Rocznik 2014 - 2016 25 metrów chłopcy
1. Stefan Tomala

Rocznik 2011 - 2013 50 m dziewczęta
1. Oliwia Mardoń
2. Amelia Wąs
3. Barbara Gałek

Rocznik 2011 - 2013 50 m chłopcy
1. Jakub Kucia
2. Julian Gałek
3. Aleksander Martyna

Styl grzbietowy
Rocznik 2014 - 2016 25 dziewczęta
1. Zuzanna Duch
2. Rita Zawada
3. Nikola Staniek

Rocznik 2014 - 2016 25 m chłopcy
1. Wiktor Wolnik
2. Nikodem Wąsik

Rocznik 2011-2013 50m dziewczęta
1. Aleksandra Wolnik
2. Aleksandra Cieśla
3. Natalia Matras

Rocznik 2011 - 2013 50 m chłopcy
1. Tomasz Sacha
2. Hubert Górski
3. Dawid Kotarba

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Styl dowolny
Rocznik 2009 - 2010 50 m dziewczęta
1. Emilia Kokoszka
2. Weronika Stachera
3. Amelia Surma

Rocznik 2009 - 2010 50 m chłopcy
1. Wiktor Kusiak
2. Ryszard Kubik
3. Jan Gniadek

Sztafeta 6x50 dowolnym 2009 - 2010 dziewczęta
1. ZSP w Brzesku

Sztafeta 6x50 dowolnym 2009-2010 chłopcy
1. PSP nr 3 w Brzesku
2. ZSP w Brzesku

Styl Klasyczny
Rocznik 2009 - 2010 50 m dziewczęta
1. Pola Baniak

Rocznik 2009 - 2010 50 m chłopcy
1. Kyrylo Romantsov
2. Patryk Surma
3. Aleksander Małysa

Styl grzbietowym
Rocznik 2009 - 2010 50 m dziewczęta
1. Gabriela Kozioł

Rocznik 2009- 2010 50 m chłopcy
1. Jakub Lis
2. Aron Gurak
3. Igor Kondziołka

Zobacz galerię

Kalendarz imprez

Zobacz więcej

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

white-triathlon-sports-facebook-cover.png